РЕМОНТ ЛОБОВОГО СКЛА

  СЕДАН ПОЗАШЛЯХОВИК ПРЕМІУМ
Зупинка тріщини 300 грн 300 грн 300 грн
Ремонт сколу від 500 грн від 500 грн від 500 грн
Ремонт Тріщини  1 см  30 грн 30 грн 30 грн
Антидощ Лобовое стекло "Ceramic PRO Rain" 800 грн 800 грн 800 грн
Антидощ на все скло "Ceramic PRO Rain" 2000 грн 2000 грн 2000 грн

Високоякісний ремонт авто скла на Подолі


Ремонт лобового скла одна з найбільш затребуваних послуг нашої компанії - ремонт скла в автомобілі. І це не дивно, адже одне з головних стекол-лобове, є найбільш вразливим елементом на всьому кузові машини. Найпоширеніша причина його пошкодження – виліт каменів з-під коліс авто, які їдуть попереду, часто причиною стають різкі перепади температурних показників, порушення геометрії кузова, вандалізм «доброзичливців», неакуратне звернення господарів.

Більшість власників, після найменших пошкоджень лобового скла, повністю його змінюють, але, на сьогоднішній день можна ефективно і якісно провести ремонт сколів та тріщин автоскла, він буде гарною альтернативою заміні, адже коштує на порядок менше.
Ремонт лобового скла потрібно чітко усвідомлювати, що будь-яке пошкодження на склі машини потребує термінового ремонту.
Якщо не зайнятися цим питанням якнайшвидше, то його ремонт може стати нереальним, адже під впливом постійних навантажень, у динаміці, навіть найменше пошкодження може розростись у більшу проблему. З цієї причини ремонт автомобільного скла необхідно виконувати відразу ж після виявлення дефекту.

За допомогою слід звертатися виключно до професіоналів своєї справи.Наша компанія пропонує свої послуги найвищої якості, звертайтеся і переконайтеся в цьому на особистому досвіді!

Ремонт автоскла- відновлення різних механічних пошкоджень скла в автомобілі, з використанням фотополімерів різної консистенції, які застигають під дією ультрафіолету, що випромінюється спеціальною лампою, із застосуванням спеціального обладнання. В результаті ремонту, естетичні та функціональні якості скла відновлюються на 70-95%.

Навіщо ремонтувати
Скло машини складається із трьох шарів. Після пошкоджень різного роду, як правило, руйнується лише зовнішній шар, а отже, не обов'язково одразу ж ставити нове. У разі дефектів на лобовому склі, негайно звертайтеся до фахівців.


Технологія з ремонту лобового скла


Повний спектр послуг з ремонту скла включає такі етапи:

 1. Первинний огляд ушкодження кваліфікованими фахівцями.
 2. Обговорення з автовласником ціни та плану майбутніх робіт.
 3. Очищення порожнини ушкодження.
 4. За потреби проводиться засвердлювання.
 5. Заповнення тріщини чи сколу спеціальним фотополімерним сировиною.
 6. Полімеризація фотополімеру за допомогою ультрафіолетової лампи.
 7. Видалення надлишків полімеру, що вже застиг.
 8. Докладний огляд та повна перевірка відремонтованої ділянки.
 9. Для покращення характеристик, бажано нанести спеціальне покриття «Антидощ».

Ремонт скла в авто, коли і для кого він потрібний


Після пошкодження скла, необхідно якнайшвидше відремонтувати скол або заповнити тріщину. Так можна запобігти небажаному попаданню бруду і пилу в місце, що пошкодилося, і збільшити шанси на якісний ремонт, який буде майже непомітний. Вам знадобиться ремонт скла в машині для:

а) продовження терміну служби скляного покриття;
б) проходження технічного огляду;
в) виїзду межі нашої країни;
г) продаж транспортного засобу;
д) безпеки під час керування.

Вартість ремонту сколів

Сколи мають свою особливу класифікацію, і остаточна вартість ремонту залежить від того, чи є необхідність засвердлювати промені, яка складність роботи, клас пошкодження та розмір дефекту. Слід чітко усвідомлювати, що вартість ремонту буде в 7-10 разів дешевшою, ніж вартість покупки та заміни пошкодженого скла.

Ціна на ремонт тріщин

Ремонт тріщини на лобовому склі автотранспорту буде коштувати по-різному, все залежить від кількості свердлінь, довжини самих тріщин, ступеня забруднення, відсутності чи наявності сколів, складності роботи (лише в деяких випадках вона може відрізнятися). Для уточнення вартості у певному випадку, звертайтесь до наших високопрофесійних консультантів за телефонами, вказаними на сайті.

Ремонт автомобільного скла, матеріали, що використовуються нами

Для того, щоб ремонт автоскла був найбільш ефективним, ми використовуємо найкраще європейське обладнання та матеріали (фотополімери), вироблені у Сполучених Штатах Америки. Полімери мають такі відмінні властивості:

 

- Мають дуже сильні клейові властивості.

- Проникають навіть у найбільш важкодоступні місця та щілини.

- Не вигоряють після закінчення часу на сонці.

- Не втрачають своїх властивостей, навіть при частих і різких температурних перепадах.

- На сто відсотків прозорі, тож зовсім непомітні після ремонту.

Будьте гранично уважними
Коли вибираєте станцію для проведення ремонту, остерігайтеся:

 • Дилетантів. Вже при отриманні телефонної консультації, можна визначити, наскільки рівень кваліфікації співробітника та компанії в цілому задовольняє Ваші очікування. Будьте дуже уважними щодо сайту фірми та її сторінок у соціальних мережах, переглядайте відеозаписи та фотографії автомобільної студії на безкрайніх інтернет просторах. Якщо це лише початківці-дітейлери, то інформації такого роду буде дуже мало, а можливо і зовсім не буде. При особистому візиті звертайте увагу на зовнішній вигляд співробітників, приміщень, вони не повинні Вас відштовхувати.
 • Жуликів. Деякі особливо розумні організації замість дорогого полімеру, виготовленого в Америці, клеять дешеві аналоги. Причому не використовують спеціалізоване обладнання, виконуючи роботу (якщо її можна назвати) старими допотопними методами. Такий ремонт буде зовсім недовго служити, і врешті-решт доведеться робити дорогу заміну скла. Якщо Вам назвали невисоку ціну на ремонт стекол у машині, то його проведуть неякісно, ​​із застосуванням дешевих та ненадійних матеріалів!

Термін активної експлуатації

Термін служби скла після ремонту не обмежується певним тимчасовим відрізком, в більшості випадків, зроблене місце пошкодження, буде незмінним весь термін використання автотранспорту. Ці терміни можуть серйозно зменшитися, якщо буде особливий характер пошкодження або умови експлуатації.

Ремонт буде менш ефективний, якщо:

 • Існує деформація кузова.
 • Манера водіння агресивна та швидка.
 • Постійно потрібно заїжджати на брівку.
 • Пошкодження у зоні обігріву.
 • Доводиться постійно пересуватися дорогами поганої якості.
 • Пошкодження дуже брудне та старе.
 • Скол має багато довгих променів.
 • Тріщина в довжину більше сорока см.

У таких випадках краще подумати про повну заміну скла.

Наші рекомендації
Для всіх машин: якщо на поверхні скла з'явилося пошкодження, слід протерти місце з дефектом, покласти на тріщину або скол смужку паперу, після чого заклеїти ізолентою або скотчем. Найкраще не користуватися двірниками і відразу ж звернутися до автосервісу.
Для машин з пробігом: коли купуєте б/в авто, перевіряйте скло на можливі пошкодження, якщо на поверхні є тріщина або скол, одразу прямуйте до фахівців.
Для нових автомобілів: після придбання, найкраще обробити скло захисним засобом з ефектом «Антидощ». Так, камені, що потрапили в скло, прослизнуть по поверхні і відлетять.

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.