Ceramic PRO

Спеціальне покриття для авто за рахунок гідрофобності забезпечує захист для кузова

Запобігаючи появі корозії, будь-яких забруднень, невеликих подряпин, погодних та різних хімічних впливів. Завдавши нано захисту на диски машини, Ви надовго отримаєте захист від бруду та чистоту, небажані грязьові частинки просто відлітатимуть, навіть пил не осідатиме від гальмівних колодок. Нанесення захисного складу на пофарбовані елементи кузова запобігатиме появі різних неприємних візуальних моментів. Наносячи на відполірований лак, будьте впевнені, що лакофарбове покриття довго блищатиме, не тьмяніючи, навіть заводські характеристики значно покращаться.

Nanoпокриття це:

-антискол;

-антиграфіті;

-ефект самоочищення;

-насиченість кольору;

-захист від ультрафіолету;

-мега блиск лакофарбового покриття кузова автомобіля;

-зміцнення лаку на пару пунктів за шкалою Моса.

-постійне покриття.


Нанокераміка, причини нанесення


Шар лаку на машині дуже тонкий, він призначається для захисту фарби від температурних перепадів і вологи. Але враховуючи той факт, що лакофарбове покриття піддається додатковим негативним впливам механічного плану, необхідний захист і для нього.
Пісок, гравій, гілки, бітум, що поступово руйнують лак, яким була покрита машина на заводі, це веде не тільки до погіршення зовнішніх показників, але ще й до корозії кузова. У результаті це призводить до перефарбовування пошкоджених відрізків.
Нанесене покриття, що має основу діоксиду кремнію, збереже лак у кращому вигляді на тривалий період, запобігає появі сколів та подряпин різного розміру.

Технологія

Повний спектр послуг включає такі етапи:

 • Обговорення плану робіт із власником машини.
 • Обробка та очищення кузова спеціальним пластиліном від вкраплень стороннього походження.
 • Знежирення необхідних ушкоджень.
 • Попереднє полірування.
 • Нанесення покриття для захисту
 • Природне сушіння.
 • Контрольна перевірка нанесенного складу.

ЦІНИ НА НАНОКЕРАМІКУ (ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ АВТОМОБІЛЯ) Ceramic PRO

  ЛЕГКОВИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК ПРЕМІУМ
Ceramic PRO Light

(Nano-Polish + Ceramic Pro Light)

7 000 грн 7 000 грн 7 000 грн

1 ШАР  Ceramic PRO 9H

(Nano-Polish + 1слой Ceramic Pro 9H )

7 000 грн 7 000 грн 7 000 грн

2 ШАРИ Ceramic PRO 9H  

(Nano-Polish + 2 слоя Ceramic Pro 9H )

дізнатися ціну дізнатися ціну дізнатися ціну

4 ШАРИ Ceramic PRO 9H   Пакет "Classic"

(Nano-Polish + 4 слоя Ceramic Pro 9H + Ceramic Pro Light)

дізнатися ціну дізнатися ціну дізнатися ціну

6 ШАРІВ  Ceramic PRO 9H  Пакет "Gold"

(Nano-Polish + 6 слоёв Ceramic Pro 9H + Ceramic Pro Light + Ceramic Pro Rain)

дізнатися ціну дізнатися ціну дізнатися ціну

10 ШАРІВ  Ceramic PRO 9H Пакет "PLATINUM"

(Nano-Polish + 10 слоёв Ceramic Pro 9H + Ceramic Pro Light + Ceramic Pro Leather + Ceramic Pro Rain + Ceramic Pro Wheel)

дізнатися ціну дізнатися ціну дізнатися ціну

 

 

Коли та для кого потрібна нанокераміка для автомобіля


Розглянуте покриття необхідне для покращення та захисту лакофарбового покриття при придбанні нового авто, особливо, якщо йдеться про преміум клас. Покриття врятує від різних негативних наслідків, яких не уникнути під час експлуатації, наприклад заматованості, появи подряпин, оксидів, опади бітуму на пофарбовані кузовні елементи, сколів та інших візуальних дефектів.

Рекомендуємо відразу після придбання нового автотранспорту слідувати до фахівців, щоб вони захистили керамікою лак. Захищений кузов не один рік радуватиме свого власника ідеальними зовнішніми показниками, а при бажанні продати вже б/у автомобіль, збільшить його вартість. Також, дана послуга є обов'язковою для людей, яких їхній соціальний статус зобов'язує ідеально виглядати.

При нанесенні захисту на автомобіль зовні ми застосовуємо нанокераміку преміального рівня, а саме: Ceramic Pro Light та Ceramic Pro 9H. Не перший рік, саме вони є найкращим захистом кузова у всьому світі.
Ціна досить висока, і лише заможним клієнтам, які віддають перевагу все найкраще, вона по кишені. Основні критерії вартості: складність нанесення, відсутність продажу в Україні та купуючи за кордоном, закупівельна ціна висока.

Автомобільна нанокераміка наноситься у спеціальних студіях, відповідно обладнаних, спеціалістами, які пройшли попереднє навчання. Самостійно нанести її майже неможливо.

Термін активної експлуатації

Захисне покриття, яке ми наносимо, складається з двох складів – Ceramic Pro 9H та полегшена версія Ceramic Pro Light, вони окремо використовуються, але буде найбільш ефективно, якщо нанести декілька шарів Ceramic Pro 9H та завершити процес шаром Ceramic Pro Light. Щоб зняти таке покриття, необхідне шліфування або глибоке полірування, тому воно вважається постійним.

Якщо окремо використовувати Ceramic Pro Light, його термін користування від 10 до 18 місяців, залежно від умов експлуатації. При дбайливому використанні та нормальному догляді за машиною покриття протягом багатьох років залишиться незмінним.

Нанокераміка на кузов авто, наші основні рекомендації

 

 • Для авто з пробігом: абразивне полірування відновлювального характеру з подальшим нанесенням багатошарового захисного покриття.
 • Для автомобілів з нуля: легке полірування, яке відкоригує лак плюс нанесення захисту в кілька шарів по всіх пофарбованих кузовних елементах.
 • Для всіх машин: захисне покриття, щонайменше в 1 шар, ну а краще в два. На акриловий лак світлих тонів (бежевий, сірий, білий), захисне покриття від двох до десяти шарів насиченого кольору металік (синій, чорний, червоний, інші кольори). Залежно від умов експлуатації індивідуального засобу пересування, кількості захисних шарів, процедуру полірування потрібно повторювати один раз на 1-3 роки.

Будьте пильні та максимально уважні

Під час вибору автостанції для нанесення, остерігайтесь:
Непрофесійних «фахівців» та компаній. Дуже уважно вивчайте сторінки в соціальних мережах та сайт фірми, дивіться відеоролики та фотографії станції в інтернет-мережі. Такої інформації буде недостатньо у початківців діяльністі детейлінгу. Коли консультуєтеся у телефонному режимі, можна визначити кваліфікаційний рівень окремого співробітника та організації загалом.

При особистому візиті завжди звертайте увагу на чистоту в приміщеннях, охайність усіх без винятку співробітників.
Шахраїв, які прагнуть легкої наживи. За кілька останніх років з'явилося безліч фірм, які наносять низькоякісне рідке скло, замість дорогого і високоякісного покриття Ceramic Pro. Дуже сильно обманюючи таким чином довірливих клієнтів. Будьте уважні та намагайтеся тримати процес під особистим контролем.

Чому саме ми

 

 • Ми не маємо необґрунтовано завищених цін, завжди розумне співвідношення ціна-якість.
 • Після виконання робіт відбувається оплата за послугу.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та його автомобіля.
 • Є всі необхідні спеціально обладнані охайні приміщення з ремонтом.
 • Весь інструмент та матеріали від кращих виробників з усього світу застосовуються інноваційні технології.
 • Великий досвід роботи на вузькоспеціалізованому ринку надання автомобільних послуг.
 • Висока кваліфікація спеціалістів. Наші співробітники періодично відвідують профільні тренінги та семінари для підвищення свого професійного рівня.

Як замовити

а) приїжджайте до нас, проконсультуйтеся у висококваліфікованих спеціалістів та залишайте автомобіль;
б) телефонуйте за вказаними номерами телефону, отримуйте інформацію, що цікавить, і записуйтесь на зручний час;
в) залишайте свою заявку в соціальних мережах або у формі для зворотнього зв'язку, консультанти майже відразу Вам передзвонять, надавши всю інформацію, що цікавить доступною і зрозумілою мовою кожному.

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.