Про нас

Інформація про компанію Avtoliga

Студія автомобільного детейлінгу "АВТОЛІГА" працює на  Українаському ринку  автомобільних послуг вже більше 5-ти років, спеціалізуючись на послугах з усебічного косметичного догляду за автомобілем.

Нами накопичений найбагатший досвід по догляду за автомобілями різних марок. Наші фахівці зможуть зробити так, щоб Ваша машина завжди виглядала новою і була надійно захищена упродовж усього терміну її експлуатації.
 

Детейлінг автомобіля вимагає знання безлічі нюансів і великих витрат часу. До того ж сучасні машини коштують дуже дорого і, на жаль, швидко втрачають цінність при нефаховому догляді.

Довіривши детейлінг Вашої машини фахівцям студії "АВТОЛІГА", Ви збережете гроші, вкладені в придбання автомобіля. Раціональний та своєчасний підхід дозволить зберегти добрий стан Вашої машини. І якщо Ви вирішите продати машину, Ви не втратите в ціні.

Послуги детейлінгу в Києві від студії "АВТОЛІГА" - Ваш автомобіль заслуговує професійного захисту

Ми можемо запропонувати Вам наступні послуги:

  1. Поліровка кузова автомобіля в Києві
  2. Хімчистка салону автомобіля
  3. Захисні плівки для автомобіля
  4. Вінілові плівки (декоративні плівки)
  5. Ремонт автомобільного скла
  6. Нанокераміка
  7. Вирівнювання вм'ятин без фарбування (PDR) *
  8. Атермальне тонування авто 

*Технологія PDR                                                                                                                                                                                                                                                 

 Paintless Dent Removal (PDR) - ефективна технологія видалення вм'ятин, що утворилися на поверхні кузова автомобіля, у разі відсутності ушкоджень лакофарбного покриття.

Професійне видалення вм'ятин без фарбування за технологією Paintless Dent Removal дозволяє повністю позбавитися від вм'ятин на кузові автомобіля і повернути Вашій машині привабливий вигляд

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.