Вінілові плівки

Вінілові плівки на автомобіль


Купуючи авто, кожна людина, в міру своїх фінансових можливостей і сил намагається якомога довше зберігати первозданний вид автомобіля. Але з часом, уникнути появи сколів, мікротріщин, подряпин, навіть більш акуратному автолюбителю просто неможливо, а значить, буде потрібно фарбування кузова.

А пофарбувати машину - дуже трудомістке заняття, яке ще й дуже дороге.
Чи є якась альтернатива? Взагалі, чи можливо вирішити проблему з мінімальними фінансовими та трудовими витратами? Це питання вже багато років актуальне. Завдяки тому, що людство розвивається і не стоїть на місці у всіх сферах своєї життєдіяльності, така можливість з'явилася, наприклад, завдяки інноваційній вініловій плівці, якою обклеюється авто.


Вінілова плівка на кузов машини


Автомобільна вінілова плівка виготовлена ​​з синтетичного матеріалу, основа якого - полівінілхлорид (ПВХ). Товщина її може бути від п'ятдесяти до трьохсот мікронів. Основна перевага-великий коефіцієнт розтягування, це і дозволяє обклеювати їй складної форми поверхні, кузов авто якраз і є такою поверхнею.


За способом виробництва вінілові плівки поділяються на:


Литі.
Вони робляться з допомогою виливання розчину поверхню з наступним застиганням. Її головна перевага полягає в тому, що вона не сідає, але є і мінус-висока ціна. Провідні бренди з виробництва литих плівок: 3M, Hexis, KPMF, Avery, Orafol (Oracal).

Каландровані.
Виготовляється даний вид шляхом розкочування до потрібної товщини між валиками (каландрами). Досить дешевий варіант, що прийшов із Китайської Народної Республіки. Найчастіше зустрічаються авто, обклеєні саме цим видом вінілу. Популярна ця плівка через свою доступну вартість, але вона має свої недоліки.
Основний мінус полягає в тому, що на ділянках, де необхідно вогнути або добре потягнути, швидше за все, буде зворотна реакція. Або це буде «відстріл» плівкового матеріалу з поглиблення, або можуть з'явитися складки на поверхні кузова, або після усадки плівка просто відклеїться або зіщулиться. Як правило, негативного характеру наслідки пов'язані саме після використання цього виду вінілової плівки.


Вінілова плівка на авто, переваги використання:

 

  • Легкість зняття за потреби (поклейка плівки даного виду- лише наклейка, яка легко знімається, якщо треба).
  • Легкість зміни зовнішнього вигляду автомобіля. За бажання можна не тільки змінити колір кузова без зайвої мороки, але і надати неповторності завдяки вінілографії.
  • Не потрібно додатково сушити. Забрати машину після обклеювання можна майже відразу.
  • Швидкість виконання. Поклейка плівки з карбоновим покриттям на капот, у кваліфікованого фахівця з досвідом триватиме лише дві години.
  • Довговічність. Виробники компанії обіцяють, що можна буде забути про фарбування машини від п'яти до десяти років.
  • Економічність. Поклеїти вінілову плівку на авто буде набагато дешевше, ніж перефарбувати.
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
  • Високий рівень стійкості до різних механічних пошкоджень, до біологічних та хімічних реагентів.
  • Стійкість до негативних впливів довкілля (перепадів температури та вологості).
Вінілові авто плівки, ціна питання


Сума, з якої доведеться розлучитися, щоб Вам обклеїли автомобіль вінілової плівкою, може бути різною, і вона залежить від різних нюансів. Це і якість матеріалу, і розмір ділянки, на яку потрібно поклеїти, і наявність додаткових деталей, які доведеться знімати в процесі роботи, складність Вашого чи дизайнерського художнього задуму, не варто забувати і про ціну на роботу майстра. Якщо майстер висококваліфікований, то навіть не буде видно країв та швів.

Особливістю якісної роботи з вінілової плівкою є те, що кожен елемент кузова буде покритий таким чином, що тільки фахівець зможе відрізнити від фарбування після повної зміни кольору.

Щодо вартості самого вінілового матеріалу, то вона залежить від ряду факторів: товщини, призначення, фірми виробника, клейового шару, кольору.


Наші послуги з поклейки вінілової плівки


Наша фірма займається як повним, так і частковим обклеюванням. Для цієї процедури наші професійні фахівці використовують тільки перевірені високоякісні матеріали від провідних Світових марок. Щільність матеріалу може відрізнятися залежно від побажань клієнта.

Наші переваги:
На всі види послуг ми гарантуємо якість. Оплата за роботу проводиться після виконання робіт на найвищому рівні, це дає можливість кожному клієнту, що звернувся, бути впевненим в очікуваному хорошому результаті.

Ми використовуємо лише високоякісні матеріали від найкращих Світових брендів, таким чином забезпечується ідеальний зовнішній вигляд автомобіля на довгі роки.

Професійна команда. Кожен співробітник нашої автостудії має великий досвід роботи. Щорічно, всі відвідують різноманітні семінари та тренінги з підвищення кваліфікаційного рівня.

Висока якість в обумовлені розумні терміни. У нас Ви зможете якісно змінити зовнішній вигляд свого автомобільного транспорту у максимально короткі терміни.

Вигідне співвідношення ціна-якість. Ми постійно аналізуємо спеціалізований ринок, що дозволяє надавати свої послуги шановним клієнтам за демократичними цінами.


Вінілова автомобільна плівка, як замовити послугу:


а) телефонуйте на один із зазначених номерів на інтернет ресурсі, ставте будь-які запитання нашим кваліфікованим менеджерам, отримуйте вичерпні відповіді та записуйтесь на зручний час;
б) приїжджайте за вказаною на сайті адресою та особисто консультуйтеся з професіоналами своєї справи, після чого можете записатися на будь-який час, ми працюємо з 10:00 до 20:00;
в) замовляйте зворотний дзвінок у спеціальній формі на нашому порталі, Вам передзвонять найближчим часом;
г) залишайте заявку на сторінках у соціальних мережах.

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.