Безпокрасочне вирівнювання мʼятин

Видалення вм'ятин без фарбування


Видалення вм'ятин спеціалізованим способом - ідеальна технологія, яка дозволяє без пошкодження лакофарбового покриття виправити дефект. Це найкращий варіант рихтування, він ідеально підходить для покращення зовнішніх показників автомобіля, якщо є лише вм'ятина в кузові, адже навіть не потрібно частково перефарбовувати машину. Ще один дуже важливий аспект-швидкість роботи (кузов підрихтується протягом години). Часто буває, що чекати потрібно ще менше, видалення невеликих вм'ятин може тривати 15-30 хвилин, залежно від серйозності пошкодження.

Причини


Часом відбуваються події в житті, не дуже серйозні і важливі, але вони все одно настрій псують серйозно. Мало хто зрадіє, якщо після цієї події ще й залишаться сліди, які докучають людині щодня. Про що взагалі йдеться? Наприклад, практично непомітна пляма на дорогій курточці світлого кольору. Швидше за все, ніхто його не помітить, але ж Ви бачили, і знаєте, що воно є. Або небажана дірка у стіні між кімнатами, що залишилася від колишніх господарів. Нехай навіть на її місці висітиме картина, але ж вона нікуди не подінеться. А коли подібна неприємність сталася з Вашою улюбленою машиною?

Звичайно, якщо вірити тому, що авто-тільки засіб пересування, то навіть великих розмірів вм'ятина аж ніяк не вплине на сприйняття зовнішнього вигляду. Але в наш час все не так просто, автомобіль-статус, він підкреслює соціальне значення власника, допомагає підняти самооцінку та самоствердитись. Та й купувалась машина для того, щоб вона була ціла, така ж, як у фільмах, журналах чи рекламі по ТБ. Часто трапляється, що купити купили, а вберегти не зуміли. 

І що ж у такому разі робити, як повернути колишній блиск і красу своєму чотириколісному другові? Так, дуже просто! Безбарвне видалення вм'ятин кузова допоможе Вам! Говорячи про термін активного користування автомобілем після виправлення вм'ятин, можна чітко сказати, що він не обмежений певним тимчасовим відрізком.

Метал кузова дуже тонкий, і за найменшої сили механічного впливу може легко деформуватися. Автомобіль піддається постійному негативному впливу ззовні. Деякі моменти можуть викликати появу вм'ятин, наприклад, каміння з-під коліс, каштани, що падають з дерев, град, дрібні ДТП, як правило, ці фактори є основними причинами виникнення на зовнішній поверхні автомобіля вм'ятин.

Коли і для кого саме потрібна

Ремонт вм'ятин у кузові потрібно робити, коли авто зазнало пошкодження, але лакофарбове покриття не пошкодилося. Якщо фарба пошкоджена до ґрунту або металу, то доведеться розщедритися на часткове фарбування кузова. Видалення вм'ятин без фарбування обов'язково потрібно робити найближчим часом, а краще відразу після пошкодження. Метал, з якого виготовляється автомобіль, має пам'ять, яка згодом повернути в колишнє становище неможливо, або буде дуже складно це зробити.

Технологія безфарбового вирівнювання вмятин

Повний спектр послуги, що розглядається в даній статті, включає такі послідовні етапи:
1) Обговорення з власником автомобіля всього плану майбутніх робіт.
2) Зняття напруги у місці ушкодження.
3) Видалення самої вм'ятини.
4) Полірування місця, де відбувався ремонт.
5) Контрольна перевірка виправленого місця.

Будьте дуже уважні

Коли вибираєте спеціалізовану фірму для видалення вм'ятин, остерігайтеся непрофесійних компаній. Вже отримуючи консультацію у телефонному режимі, можна визначити рівень кваліфікації не лише окремого співробітника, а й студії загалом. Коли особисто відвідаєте станцію з ремонту авто, зверніть свою пильну увагу на зовнішній вигляд фахівців та їх охайність, також стосується і приміщень, вони повинні мати естетичний вигляд і не викликати негативних емоцій. Заходячи на сайт організації, досконально вивчайте його, дивіться фото і відео матеріал, розміщений на ресурсі, якщо це дітейлери-початківці, то подібної інформації буде дуже мало.


Безфарбове видалення вм'ятин автомобіля, інструменти

Під час виправлення вм'ятин без застосування фарбування використовується спеціалізований інструмент для внутрішніх та зовнішніх робіт. Саме грамотне та актуальне поєднання різних систем вирівнювання дозволяє ідеально виправляти пошкоджену поверхню кузова. Використовувана клейова система включає: зворотний молоток, спеціальні грибки, адаптер, мініліфтер і клейовий пістолет. 
Як допоміжні інструменти наші професіонали використовують: молотки, керни, клини, прасування, упори, розширювальні подушки, фіксатори та тримачі.

Вартість послуги
Ціна залежить від витраченого часу, складності ремонту та розміру вм'ятини. Незважаючи на це, безбарвне видалення вм'ятин машини обійдеться на порядок дешевше, ніж фарбування, не кажучи вже про заміну пошкодженого елемента на новий.

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.