Ремонт сколів на лобовому склі

Відремонтувати скол лобового скла


Щодня автомобілісти, пересуваючись дорогами, стикаються з проблемою попадання в лобове скло каміння, а в зимовий період шипів і всякого сміття з дорожнього покриття. Все те, що прилітає в скло найчастіше залишає дрібні щербинки або скол на лобовому склі, великі камінці, гравій, взимку шматки солі можуть пошкодити лобове скло, зазвичай це супроводжується гучним стукотом або бавовною.

Що робити у такому випадку?

Наша рекомендація водієві!
Бажано знизити швидкість або зупинитися для того, щоб оглянути лобове скло, якщо видимих ​​пошкоджень немає у вигляді сколів вони виглядають ось так ви можете продовжити свою подорож.
У разі виявлення пошкодження з промінчиками, потемнінням так званих відколів лобового скла потрібно його заклеїти скотчем для того, щоб у скол не проникав пил, бруд, вода, все що летить з дороги і відразу звернутися до майстра з ремонту сколів лобового скла.


Як правильно проходить ремонт сколу на лобовому склі

- огляд пошкодження

- Очищення лобового скла від забруднень

- Скіл необхідно засвердлити

- За допомогою інжекторного мосту подається полімер для ремонту сколу на склі

- Після заповнення скол лобового скла сушиться УФ лампою

- Знімаються надлишки висохлого полімеру

- полірування місця ремонту


Як виглядає відремонтований скол?

Після ремонту бажано утриматися від миття авто, відвідування СТО протягом 2-3 днів.
Ремонт сколів на лобовому склі проводиться протягом однієї години. Заповнити скол на лобовому склі якісно можна.
Компанія avtoliga.com.ua займається ремонтом лобового скла понад 8 років. На сколи лобового скла діє гарантія 2 роки. Для запису використовуйте посилання Замовити дзвінок або дзвоніть за телефонами 0960072200, 0730072200
Ми знаходимося у м. Київ на Подолі, вул. Новокостянтинівська 4

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.