Ремонт лобового скла на виїзді Київ

Виїзний ремонт авто скла


В умовах мегаполісу ремонт автоскла з виїздом є дуже зручною послугою. У разі серйозного пошкодження лобового скла вкрай не рекомендується пересуватися на автомобілі з метою безпеки та безпеки скла. Багато автовласників стикаються з такою ситуацією на шляху до роботи.
Ремонт тріщини або скола лобового скла необхідно провести в найкоротші терміни, але як це зробити, якщо ви знаходитесь на робочому місці і немає часу шукати, потім їхати на станцію із заміни скла або ремонту тріщин - сколів.

Компанія avtoliga.com.ua хоче допомогти Вам позбутися зайвої трати часу та пропонує ремонт тріщин автоскла на вашій території.
Послугу з ремонту лобового скла на виїзді можна замовити зателефонувавши нам за телефоном +380960072200 або замовивши зворотній дзвінок. Ви говорите, за якою адресою стоїть ваш автомобіль і яке пошкодження, у разі сильного руйнування скла ми можемо порекомендувати замінити лобове скло.
Протягом 2-3 годин наш майстер буде за вказаною адресою, вартість ремонту оцінює майстер на місці після огляду пошкодження.
Виїзд сплачується окремо
Якість ремонту тріщини або сколу лобового скла не залежить від того, що ремонт проводиться не в спеціально підготовленому приміщенні.
Телефонуйте прямо зараз за номером +380960072200

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.