Атермальна Тоніровка Авто

Атермальне тонування скла автомобіля


Атермальне тонування скла автомобіля – прекрасна сучасна альтернатива звичайним затемняючим плівкам. Незважаючи на те, що цей вид тонувальної плівки, як правило, не знижує прозорість скла, він надійно захищає від шкідливого впливу сонячних променів. ГОСТи не будуть порушені. У більшості випадків атермальне тонування ніхто й не помітить. Проте результат виробники плівок гарантують приголомшливий.


Що таке атермальне тонування лобового скла і в чому його переваги


Атермальне тонування вікон автомобіля - це новітня технологія, що змінює якості звичайного скла.
Складається вона з близько двохсот найтонших шарів плівки, яка:

 

  • Пропускає майже все світло у видимому спектрі.
  • - Знижує до мінімуму потрапляння в салон інфрачервоних та ультрафіолетових променів.
  • - Має відблисковий ефект від зустрічного світла фар.


Як часто ви шукаєте тінь, щоб припаркувати своє авто у спекотну сонячну погоду? Але земля крутиться. Залишивши машину на затіненій ділянці, через пару годин ви побачите, що вона вже давно знаходиться під прямими променями сонця. І ось температура в салоні досягає 60 градусів за Цельсієм. У ньому важко дихати, неможливо торкнутися перегрітих пластикових панелей.
Нічого цього не буде, якщо ви замовите атермальне тонування скла. Дослідження показують, що за рівних умов температура всередині залишеного на сонці автомобіля після такої обробки в середньому нижча на 25 градусів!
Спеціальне багатошарове покриття не пропускає 99% ультрафіолетових та 97% інфрачервоних променів. Це означає, що салон отримує на 60% менше від тепла. Різко скорочується шкідливий вплив на деталі із пластику – вони не вигорають! А під час руху і ваші власні очі не так втомляться.

Також атермальне тонування авто скла – це економія та безпека:

- У спеку не потрібна повна потужність кондиціонера. В результаті двигун працюватиме на нижчих оборотах і спалитиме менше палива.

- У морози атермальне покриття випустить менше тепла назовні. А це означає, що можна буде менше «ганяти» грубку, що також спричинить економію.

- Якщо ж не пощастить потрапити в аварію, багатошарове плівкове покриття утримає уламки розбитого скла на місці, захистивши водія та пасажирів від порізів.

- Атермальне тонування не дозволяє відблиску та сонячним зайчикам засліплювати водія, а це – ще одна гарантія безпеки поїздки.


Як вибрати вид атермального тонування


Відразу зазначимо, що нанесення атермальної плівки потрібно доручати спеціально навченим професіоналам, які мають для такої роботи не тільки навички, а й необхідні умови, інструменти тощо. Зверніться до спеціалізованого салону. Порадьтеся з його співробітниками, яке скло у вашій машині і як краще тонувати. Адже на ринку ви знайдете матеріали не лише за різними цінами, а й з різними якостями.

Серед інших виділяється атермальна плівка-хамелеон. Вона також добре стримує ультрафіолетові та інфрачервоні промені, але, крім того, змінює свою прозорість залежно від інтенсивності освітлення. Тобто коли сонце світить прямо в очі, таке тонування виявляється більш ефективним.

Інші плівки можуть бути повністю прозорими, так і створювати легкі відтінки різних кольорів. Подумайте про те, наскільки доцільно тонувати всі стекла автомобіля. Серед можливих варіантів: нанесення атермальної плівки на лобове скло, на все, крім лобового, на бічні стекла або затонувати всі вікна машини.

Розглянемо якості деяких плівок для атермального тонування:

- 3M Crystalline 90 – американська високоякісна атермальна плівка. У той час, як звичайні плівки для тонування затримують не більше 20% тепла, що передається сонячним промінням, цей матеріал відбиває до 95% енергії.

- 3M Crystalline 70 – створює легкий ефект затемнення з блакитним відтінком. Пропускає 70% світла у видимому спектрі.

 - 3M Crystalline 40 (скло набуває вугільного відтінку – максимальний ступінь затемнення, пропускає всього 40% світла).

- Sun Tek CXP 80 (США) - має легкий небесний відтінок.

LLumar – надійне та довговічне покриття, що відображає 99% ультрафіолету та 90% інфрачервоних променів. Забезпечує максимальну прозорість скла у видимому спектрі за будь-якого освітлення.

- Ultra Vision Sun Protection – захищає від інфрачервоного випромінювання на 90%, а від ультрафіолетового – на 99,9%. Оберігає очі водія – від відблисків. Має світло-блакитний відтінок або колір морської хвилі (аквамарин).

Зрозуміло, це далеко не повний перелік матеріалів для тонування скла. Докладніше ознайомитися з особливостями атермального тонування за допомогою різних плівок ви можете, звернувшись до студії автомобільного дітейлінгу автоліга (м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 4). Або зв'яжіться з нами за телефоном +38 (073) 007 22 00.

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.