Поліровка фар Авто

Процедура полірування та захисту фар антигравійною плівкою


Почнемо з того, що внутрішня частина фар захищена склом на яке нанесене покриття, з роками експлуатації це покриття знімається дорожнім піскоструменем, та саме скло б'ється від попадання гравію.
Багато автолюбителів після двох трьох років їзди нашими дорогами вдаються до полірування фар, так як вони стають мутнішими, що впливає на світлопроникність, погіршується освітленість дороги в темний час доби і тим більше в дощову погоду.

У студіях детейлінгу полірування і шліфування пластикових фар робиться спеціальними машинками і при цьому фари знімати не потрібно, з туманками складається все інакше, для шліфування і полірування туманок їх потрібно знімати з бампера.

Наслідки полірування фар без захисту

Здавалося б проблему вирішено, фари заблищали, світло стало краще. Але те, що відбувається з фарами, далі всім вже відомо.
Під час полірування фар знімається шар захисного покриття зі скла фари, що веде до її жовтіння та появи тріщин по всій порожнині скла.

Причина появи цих тріщин у тому, що на голий пластик потрапляє хімія на мийках, дуже багато автолюбителів Києва стоять у пробках, особливо в дощову погоду! Відбувається це через різницю температур, ксенон і галоген гріє скло фари зсередини, в пробках обдування немає, пластик перегрівається, попадання опадів на розігріту помутнілу фару посилює цей процес ще швидше.

Студія дітейлінга Атоліга виходячи з багаторічного досвіду роботи з автомобілями рекомендує захищати фари головного світла антигравійною захисною плівкою відразу після покупки нового авто.

Ціна на поліровку фар

 

Для реставрації фар у нас є комплекс

- Шліфування скла фар від 1000 грн

- полірування скла фар від 1000 грн

- Захист антигравійною плівкою від 2000 грн.

Комплекс з полірування та шліфування фар проводиться за 1-3 години, з використанням професійних матеріалів та новітніх технологій з відновлення та захисту скла фар.

Студія Автодетейлінгу Автоліга допоможе Вам вирішити проблему з фарами головного світла. Телефонуйте 0960072200!

 

Наші роботы

Шліфування та полірування фар, до і після
fara-mazda-do-posle

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залишіть свій номер телефону і наші фахівці проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, пов'язаних з послугами дітей лінгу вашого автомобіля, запропонують найкраще рішення на ринку.